O nas

Firma Namiar istnieje od 2004 roku i od początku swojej działalności jest rodzinnym przedsiębiorstwem. Zaufanie Kontrahentów budujemy przede wszystkim wysoką jakością sprzedawanych przez nas produktów oraz indywidualnym podejściem do Klientów, o czym świadczą liczne polecenia, jak i kolejne zamówienia od naszych dotychczasowych klientów.

Chcąc zaprezentować Państwu nasze dotychczasowe osiągnięcia uruchomiliśmy niniejsza stronę. Wierzymy, że pozwoli ona poszerzyć nam grono dotychczasowych klientów, o osoby, które do tej pory nie mogły do nas dotrzeć. Zapraszamy do zapoznania się z zarysem naszej oferty, jeśli jednak nie znajdziecie Państwo idealnego rozwiązania dla swojego pomysłu prosimy o kontakt - chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, jak również postaramy się służyć dobrą radą

Zajmujemy się projektowaniem reklam. W przypadku konieczności uzyskania odpowiednich zezwoleń jesteśmy gotowi wystąpić w Państwa imieniu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

W związku z posiadaniem siedziby poza aglomerację warszawską nasze koszty pracy są na tyle niskie, iż możemy zaproponować najniższe ceny.

Nasz warszawski Mobilny Doradca pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gwarantujące najwyższą jakość wykonanych zleceń.

Stosujemy tylko najnowocześniejsze technologie. Zlecenia pilne załatwiamy dziś, niemożliwe - jutro.

Zadzwoń do nas